ŽELIMO VAM VSE LEPO V NOVEM LETU 2013!

Leto 2012 je že skoraj mimo.

Člani kulturnega društva lahko z zadovoljstvom pogledamo nazaj, saj smo uresničili skoraj vse cilje, ki smo si jih zadali na začetku leta. Izpeljali smo več kot 15 projektov: od pustnega rajanja, Cirkuškega dne, fotoorientacije po Višnji Gori, tradicionalnih kulturnih prireditev ob raznih praznikih, ustvarjalnih delavnic, kmečkih iger, različnih dramskih iger in lutkovne predstave do koncertov dalmatinskih in božičnih pesmi.

Veseli smo, da ste se vseh dogodkov udeleževali v velikem številu in se vam zahvaljujemo za vso podporo. Brez vas kultura ne bi zaživela v popolnosti. Radi delamo in ustvarjamo za kraj, za vas, za veselje in dušo.

Zahvala gre tudi Občini Ivančna Gorica in KS Višnja Gora, župniji Višnja Gora, JSKD in ZKD Ivančna Gorica ter društvom v kraju, s katerimi redno sodelujemo.

V leto 2013 stopamo z zagnanostjo in željo pričarati nove in lepe spomine.

Vabimo vas, da se nam pridružite na dogodkih in z nami oblikujete kulturno vzdušje!

Srečno 2013!

Vaš KUD Janez Cigler

ŽELIMO VAM VSE LEPO V NOVEM LETU 2013!