POZDRAVLJENI NA NOVI SPLETNI STRANI KULTURNEGA DRUŠTVA!

Dragi spletni obiskovalci!

Pred vami je nova sveža spletna stran kulturnega društva!smiley

Že dlje časa smo razmišljali, da potrebujemo svoj kotiček, kjer nas lahko najdete preko svetovnega spleta in kamor lahko objavljamo najrazličnejše KUDove stvari: od aktualnih dogodkov, fotografij, utrinkov, novosti, napovednika itd.

Ponosni smo, da se vam lahko predstavimo v novi preobleki!

V zeleno barvo, ki predstavlja naravo in domači kraj Višnjo Goro, smo oblekli naš logotip polža in krepak napis KUD Janez Cigler Višnja Gora. Polž, ki že po zgodovinskem izročilu predstavlja Višnjo Goro, nosi s sabo čopič, noto in pero. Čopič zaznamuje našo ustvarjalno žilico, ki jo izražamo z različnimi likovnimi delavnicami, nota zajema našo pevsko sekcijo, ki je zastavljena pestro in široko (otroški zbor, mladinski zbor in moška vokalna skupina) ter pero, ki predstavlja največje in najuspešnejše področje kulturnega društva – to je dramska in lutkovna sekcija. Polža je za nas narisal domači ilustrator in umetnik Gabrijel Vrhovec, za kar smo mu izredno hvaležni.

Veseli bomo vaših pohval, predlogov in pripomb - vse za namen izboljšanja spletne strani.

Pa naj bo dovolj besed. Poklikajte po spletni strani, se veselite z nami ter se nam pridružite na naših dogodkih!

POZDRAVLJENI NA NOVI SPLETNI STRANI KULTURNEGA DRUŠTVA!